Coordonator Magazin- vanzare produse parafarmaceutice

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza intreaga activitate a magazinului;
- Asigura managementul operatiunilor de magazin, inclusiv inventar, incasari, organizare ture, etc;
- Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
- Aplica si mentine standardele comerciale si operationale de magazin;
- Este responsabil cu implemetarea si mentinerea conceptului de merchandising;
- Angajeaza, instruieste, indruma, dezvoltă si motiveaza echipa de vanzari;
- Planifica si organizeaza activitatile si sarcinile zilnice ale consultantilor de vanzare;
- Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
- Monitorizeaza cheltuielile magazinului si indicatorii de profitabilitate.

CERINTE

- Studii superioare finalizate- - in domeniul farmaceutic, medicinei veterinare, in domeniu-cosmetic, nutritie reprezinta un real avantaj;
- Experienta min 2 ani in coordonarea unui magazin sau pe o pozitie de consilier vanzare suplimente de minim 3 ani ;
- cunostintele in domeniul farmaceutic, parafarmaceutic, nutritionist reprezinta un real avantaj;
- Limba engleza nivel mediu/bun;
- Leadership;
- Capacitate de planificare si organizare;
- Abilitati de formator.

BENEFICII OFERITE

- Munca intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa;
- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei francize de succes;
- Pachet salarial motivant;
- Programe de training.

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.