COORDONATOR LOGISTICA

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii de preluare a DEEE din tara;
- Managementul activitatilor pe planificare a transporturilor;
- Intocmirea planificarilor de transport pentru relatiile alocate si urmarirea indeplinirii acestora intr-un mod corect;
- Construirea si mentinerea bazelor de date necesare in vederea derularii in bune conditii a propriei activitati si a organizatiei;
- dezvoltarea si intretinerea relatiilor profesionale cu autoritatile locale direct implicate in aceasta problema;
- administrarea contactelor de afaceri, a portofoliului de parteneri si potentiali parteneri
- intocmirea rapoartelor si gestionarea documentelor generate de activitatea proprie

CERINTE

Experienta minima de 2 ani in domeniul logisticii
Bune capacitati de coordonare, organizare;
Bune capacitati de relationare si comunicare;
Capacitatea de luare a deciziilor si asumare a responsabilitatilor
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv, cu posibilitati de crestere

Clientul nostru este o organizatie non-guvernamentala, avind ca scop preluarea responsabilitatilor producatorilor si importatorilor referitoare la colectarea, tratarea, valorificarea si eliminarea nepoluanta a deseurilor de echipamente electrice si electronice ( DEEE ). avind in vedere extinderea activitatii, suntem in cautarea unui profesionist pentru postul de Coordonator Logistica.