Coordonator logistic

SC Metropolis Studio SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Coordonarea relatiei cu furnizorii;
- Analiza furnizorilor si actualizarea bazei de date;
- Urmarirea derularii comenzilor/contractelor: livrari, reclamatii,;
- Negocierea contractelor cu furnizorii
- Urmarire stocuri produse
- Intocmire rapoarte.

CERINTE

-Persoana dinamica si comunicativa, cu gandire creativa si initiativa;
-Studii superioare (constituie avantaj);
-Experienta in achizitii sau logistica;
-Foarte bune cunostinte de Office, corespondenta comerciala, eventual Wizcount;
-Atitudine pozitiva, capacitate rapida de integrare in echipa;
-Foarte bune abilitati de organizare si planificare.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul interviului.

Studio de arhitectura complexa si design, oferind servicii integrate de dezvoltare conceptuala, proiectare si executie, motivat de lucrari de anvergura, isi mareste echipa.
Toti candidatii trebuie sa demonstreze spirit de echipa, putere de munca si seriozitate, bazate pe o structura de gandire creativa.