Coordonator linie productie - companie multinationala - Bucuresti

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce o echipa de 30 de muncitori de linie (prelucrari mecanice la rece, de metale)
Organizează/planifică/monitorizează activitățile pentru atingerea obiectivelor.
Se asigură în permanență că personalul din subordine este apt de muncă.
Asigură disponibilitatea documentelor necesare la locurile de muncă.
Utilizează ERP pentru obținerea datelor necesare și realizarea atribuțiilor.
Răspunde de acuratețea WIP-ului inventariat și îl transmite planificatorului.
Răspunde de calitatea produselor sau serviciilor executate.
Inițiază RNC la constatarea unei neconformități de produs/proces.
Monitorizează consumul de materiale suport pentru producție.
Stabilește obiective clar definite și provocatoare pentru membrii echipei.
Conduce procesul formal de evaluare a performanței pentru echipa sa.
Inițiază, încurajează și conduce acțiuni de schimbare și îmbunătățire continuă;
Se asigură de îndrumarea muncitorilor noi și a celor transferați din alte business unit-uri.

CERINTE

Studii medii / superioare tehnice (mecanica)
min. 3 ani în conducerea unei formații de lucru
Limba engleză – Nivel mediu (B1)
Cunoștințe PC: operare ERP, pachetul Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- tichete de masa, decontare transport, prime Paste si Craciun

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.