Coordonator inregistrare pontaje

BRVZ SERVICII SI ADMINISTRARE - Societate fiica a concernului STRABAG SE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- scolarizarea angajatilor din Romania din cadrul grupului STRABAG
- asistarea si coordonarea ulterioara a activitatii acestora, activitate privitoare la introducerea pontajelor lunare in soft-ul Consite
- coordonarea tuturor unitatilor operative din Romania in vederea unei bune colaborari intre acestia si centrala din Bucuresti

CERINTE

Locul angajarii: Bucuresti

- studii economice/ tehnice finalizate
- cunostinte aprofundate de PC
- cunoasterea la nivel avansat a limbii GERMANE/ engleze
- disponibilitatea de a ramane ca. 1 luna de zile in Austria pentru training
- disponibilitatea de a calatori frecvent in tara
- interes fata de domeniul administrarii personalului
- efectuarea cu placere a scolarizarilor

NUMAI CANDIDATII POTRIVITI VOR FI CONTACTATI!

STRABAG este un concern de constructii austriac, activ pe plan international, cu societati in Germania, Belgia, Olanda, Elvetia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, si Rusia, care numara ca. 60.000 angajati in intreaga Europa.