Coordonator Flote- Servicii Post Vanzare

SC Hyundai Auto Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului: Coordonarea activitatilor de flote specifice serviciilor post-vanzare in cardul Hyundai Auto Romania;

Responsabilitatile postului:
- intocmirea de oferte post vanzare pentru detinatorii de flote;
- urmarirea serviciilor post vanzare oferite clientilor de flote de catre dealerii din reteaua autorizata;
- politici de loializare a clientilor de flote;

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- cunostinte operare PC (Pachetul MS Office);
- persoana cu capacitate de adaptare rapida si potential de acumulare a noilor cunostinte;
- intelegerea a particularitatilor pietei auto si in special a business-ului companiei;
- experienta intr-un post similar (min.1 an);
- disponibilitate deplasari in tara;
- gandire analitica, orientata spre rezolvarea de probleme; rigurozitate, perseverenta.

BENEFICII OFERITE

- oportunitate de dezvoltare a carierei;
- mediu de lucru atractiv, posibilitatea de a invata lucruri noi

Hyundai Auto Romania este importatorul exclusiv in Romania, al Hyundai Motor Company, cel mai mare producator auto sud-corean. Compania este membra a Holdingului Tiriac, una dintre cele mai puternice entitati de pe piata de afaceri din Romania.