Coordonator Flota Auto

SC Business Development Team SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Domeniul: auto
- Asistenta clientilor in toate problemele specifice administrarii parcului auto , informatii telefonice cerute de clienti, efectuarea programarilor si completarea fisei cu autovehiculele aflate in reparatie.
- Preluarea autovehiculelor de la clienti in vederea repararii sau intretinerii acestora.
- Informarea clientilor cu privire la starea tehnica a autovehiculului.
- Informarea clientilor cu privire la ofertele speciale si la ofertele de accesorii, etc.
- Responsabilitate: tot ceea ce reprezinta relatia cu clientii si servicele auto;

CERINTE

- Studi superiore tehnice, domeniul auto,
- Seriozitate , amabil, punctual, capacitate de invatare ;
- cunostinte de limba engleza ;
- abilitati de comunicare, organizare;
- permis auto (categoria B).
- cunostinte avansate operare PC (Office, Internet);

BENEFICII OFERITE

- Un pachet salarial motivant, in functie de realizarile personale in cadrul firmei.;
- Training de specialitate
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist, intr-o companie de renume .

DESCRIEREA FIRMEI

Business Development Team: Dealer FORD .

MISIUNEA BDT este sa furnizeze produse de calitate superioara, performanta si servicii la cele mai ridicate standarde, satisfacând deplin exigentele clientilor nostri.

TELURILE majore care calauzesc activitatea BDT în urmatorii ani sunt:
- Obtinerea satisfactiei totale a clientilor referitor la calitate, livrare, pretul si serviciile, precum si continua lor îmbunatatire
- Mentinerea unui mediu de lucru care sa aduca satisfactie personalului;
- Competitia continua care sa asigure cresterea si prosperitatea firmei si a personalului.