Coordonator firma de recrutare si plasare forta de munca in strainatate

Free Select

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea de administrare a personalului;
- Coordoneaza activitatea de recrutare si selectie;
- Coordoneaza activitatea de evaluare a performatelor angajatilor;
- Propune solutii pentru cresterea performantelor la nivelul organizatiei;
-Conduce si motiveaza echipa din subordine
-Mentine legatura cu firmele de recrutare agreate, pentru pozitiile contractate

CERINTE

Studii superioare;
- Experienta minimum 2 ani in coordonarea unui departament de resurse umane sau in administrarea unei companii;
- Excelente cunostinte privind legislatia muncii;
- Capacitate de organizare si comunicare;
- Persoana proactiva, ordonata, cu bune abilitati manageriale si de gestionare a timpului.
--Limba engleza - nivel avansat,

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea reala de dezvoltare profesionala intr-o firma in continua expansiune;
- Mediu de lucru profesional si placut;
- Pachet salarial motivant;
Aplica pana pe data : 15.09.2011

FREE SELECT - agentie de selectie si plasare de personal, infiintata din dorinta de a oferi clientilor sai servicii de calitate printr-un sistem eficient de selectie, verificare, testare.