COORDONATOR EXECUTIE CONTRACTE- OPERATIONAL- COMPANIE DOMENIUL AGRIBUSINESS(Seminte, pesticide si ingrasaminte)

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizează, coordonează şi răspunde de îndeplinirea activităţilor derulate în cadrul departamentului
Organizeaza departamentul- concepe fluxurile operaţionale de implementare a procedurilor , reguli, proceduri
urmareste derularea comerciala a contractelor de achizitie / vanzare ale companiei;
verifica facturile de prestari la terti (in baza informatiilor primite de la Departamentul Credit Control & Colectare);
Urmareste contractele si actele aditionale pentru vanzari , dispozitia de facturare - vanzare (inclusiv prestare, refacturare transport), dispozitia catre Divizia Siloz & Divizia Logistica de transport, livrare
Urmareste comercial stocurile aflate la terti, propunerile la plata pentru facturi

CERINTE

EXPERIENTA ANTERIOARA IN DOMENIUL AGRIBUSINESS PE O POZITIE SIMILARA- COORDONATOR EXECUTIE CONTRACTE

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!