COORDONATOR EXECUTIE CONTRACTE

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea echipelor de executie servicii medicale

- Verificarea executarii in bune conditii a sarcinilor trasate

- Analize de eficienta privind posibilitatile de realizare a executiei serviciilor medicale in teritoriu

- Centralizari si raportari specifice

- Alocari de resurse pe zone geografice

CERINTE

- Foarte buna abilitati de comunicare

- Studii superioare

- Capacitate reala de organizare si decizie

- Disponibilitate pentru deplasari in tara

- Cunostinte de organizare a fluxurilor de documente

- Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara de profesionisti ce activeaza intr-o companie in plina dezvoltare

- Sanse reale de promovare

- Pachet salarial atractiv.

Furnizor de servicii medicale complexe, grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala.