COORDONATOR EXECUTIE CONTRACTE

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea echipelor de executie servicii medicale

- verificarea executarii in bune conditii a sarcinilor trasate

- analize de eficienta privind posibilitatile de realizare a executiei serviciilor medicale in teritoriu

- centralizari si raportari specifice

- alocari de resurse pe zone geografice

CERINTE

- foarte buna abilitati de comunicare

- studii superioare

- capacitate reala de organizare si decizie

- disponibilitate pentru deplasari in tara

- cunostinte de organizare a fluxurilor de documente

- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara de profesionisti ce activeaza intr-o companie in plina dezvoltare, sanse reale de promovare, pachet salarial atractiv.

Furnizor de servicii medicale complexe, grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata. Chiar de la deschiderea primului nostru centru, in mai 2000, ne-am propus sa oferim clientilor nostri servicii medicale complete, la un inalt standard calitativ folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator