Coordonator evenimente- trainee

Incentive Insight

Job expirat

RESPONSABILITATI

organizarea de conferinte, seminari, team-buidinguri si grupuri turistice in strainatate;
concepe in mod creativ solutiile turistice in functie de necesitatile/solicitarile clientului;
urmareste si managerieaza desfasurarea intregului program – fie prin prezenta directa la locatie, fie prin indrumarea partenerilor in a indeplini solicitarile clientului;
stabileste contacte parteneri si furnizori;
este responsabil pentru negocierile cu partenerii/furnizorii;

CERINTE

Atentie concentrata si distributiva,capacitate de finalizare;
Bune abilitati de relationare interpersonala;
Studii superioare finalizate;
Creativitate, comunicativitate, dinamism, flexibilitate;
Permis conducere categoria B;
Engleza fluent.

BENEFICII OFERITE

Salariu + comision, mediu de lucru atractiv intr-o echipa tanara si dinamica, deplasari in tara si strainatate.

Îndeplinirea obiectivelor strategice ale oricarei companii implic¿ cre¿terea vânz¿rilor, fidelizarea clien¿ilor ¿i motivarea angaja¿ilor. Factorul comun în atingerea acestor obiective îl reprezint¿ motivarea. Motivarea angaja¿ilor, a partenerilor ¿i a clien¿ilor. Aceasta este specialitatea noastr¿.

Proiectate diferit pentru fiecare client în parte, programele Incentive Insight î¿i ofer¿ solu¿iile de care ai nevoie pentru corporate incentive, evenimente speciale, team-building ¿i promo¿ii.