Coordonator evenimente

S.C. PRESS PRO INTERNATIONAL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- studii superioare
- 2 ani experienta in management de proiect (notiuni de baza in media)
- minim 1 an experienta in organizarea de targuri, evenimente sau conferinte
- experienta in relatiile cu clientii
- initiativa si capacitatea de luare a deciziilor
- excelente abilitati de comunicare, planificare, organizare
- orientat spre rezultate, spre satisfacerea clientului si respectarea termenelor limita
- abilitati de lucru in echipa (capabil sa interrelationeze cu echipa si cu restul departamentelor)
- atentie la detalii
- limba engleza nivel avansat (scris si vorbit), limba franceza ¿ constituie un avantaj
- operare PC: MS Office, internet si Outlook
- permis de conducere categoria B (minim 2 ani)

BENEFICII OFERITE

- plan de incentivare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei
- oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat
- programe de dezvoltare a abilitatilor profesionale
- mediu de lucru placut

Sc Press Pro International SRL este editor al revistelor de specialitate Medic.ro, Farmacist.ro, Infectio.ro, Psihiatru.ro, Dermato.ro, Pediatru.ro, Cardio.ro, Pneumo.ro, Gastro.ro, Gineco.ro, MedicDentist.ro.