Coordonator evenimente

Incentive Insight

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea de evenimente corporate in tara si strainatate;
Este responsabil impreuna cu Account Managerul in livrarea solutiei optime catre client;
Identificare, selectie si negociere cu furnizorii;
Identificare si gestionarea tuturor resurselor implicate in proiecte;
Bugetare si analiza financiara pe proiecte.

CERINTE

Experienta in organizarea de evenimente de minim 2 ani
Dinamism, creativitate, initiativa.
Atentie concentrata si distributiva,capacitate de finalizare
Bune abilitati de relationare interpersonala;
Creativitate, comunicativitate
Permis conducere categoria B
Engleza fluent

BENEFICII OFERITE

Pachet financiar motivant, deplasari in tara si strainatate, cursuri, mediul de lucru atractiv intr-o echipa tanara

Îndeplinirea obiectivelor strategice ale oricarei companii implică creşterea vânzărilor, fidelizarea clienţilor şi motivarea angajaţilor. Factorul comun în atingerea acestor obiective îl reprezintă motivarea. Motivarea angajaţilor, a partenerilor şi a clienţilor. Aceasta este specialitatea noastră.

Misiunea noastra constă în transformarea obiectivelor companiei tale în realitate, prin atingerea potenţialului oamenilor.