COORDONATOR ECHIPA VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie mlm noua care promoveaza pe piata romaneasca produse 100% naturale: produse machiaj si ingrijire a corpului, parfumuri de firma cu licenta, detergenti bio, suplimente nutritive.

Ofera familiei tale siguranta financiara pe care o merita si un plus de sanatate.
Sistemul de castiguri are nivele usor de atins si obtii o economie importanta la produsele tale preferate.
Rezultatele sunt garantate si se vad inca din prima luna.

CERINTE

Ai 1-2 ore libere pe zi?
Esti o persoana muncitoare, increzatoare in propriile forte si perseverenta in obtinerea rezultatelor? TU esti persoana pe care o cautam!

Nu conteaza ce varsta sau experienta ai! Poti desfasura aceasta activitate pe langa job-ul actual sau alta activitate pe care o ai! Trainig GRATUIT

BENEFICII OFERITE

- 25% economie la produsele pe care ti le doresti/ castig din vanzarea directa
- 8-42% castig de pe urma echipei formate, daca alegi sa faci reclama activitatii pe care o desfasori in randul cunoscutilor tai
-cadouri la fiecare comanda, premii, excursii in strainatate