COORDONATOR ECHIPA VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va rugam sa cititi cu atentie continutul anuntului deoarece:
- aplicatiile pe internet sunt insuficiente
- selectia are loc pe baza de interviu direct

Descrierea postului:

- asigurarea si mentinerea unui sistem unitar de consultanti financiari calificati si competenti pentru indeplinirea buget-ului asumat
- coordonarea intregii activitati a consultantilor
- elaborarea si urmarirea implementarii strategiei de lucru privind consultanta financiara in asigurari
- implementarea planului de cariera si dezvoltare personala
- negocierea si monitorizarea contractelor de colaborare
- prezentarea rapoartelor privind activitatea echipei
- consilierea echipei cu privire la activitatea de consultanta/vanzare
- analizarea in permanenta a nivelului de performanta a fiecarui consultant
- stabileste sarcinile si responsabilitatile fiecarui membru al echipei
- responsabilitate asupra calitatii colaboratorilor nou recrutati

CERINTE

- studii superioare
- experienta in vanzari directe - asigurari - AVANTAJ
- cunoasterea pietei de profil - AVANTAJ
- dinamism, seriozitate, meticulozitate
- perseverenta, responsabilitate
- foarte bune abilitati de comunicare
- aptitudini de vanzator si negociator
- orientare catre rezultat si performanta
- gandire pozitiva

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul interviului