COORDONATOR ECHIPA VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Va asteptam sa va alaturati echipei noastre daca sunteti puternic motivat si daca detineti
- studii superioare sau experienta relevanta in conducerea unei afaceri
- abilitati de comunicare si negociere
- capacitate de analiza si sinteza
- capacitate de a lucra in echipa/de a conduce o echipa
- operare PC (MS Ofiice, navigare si corespondenta Internet)

CERINTE

Ofera servicii de consiliere, intermediere, gestiune si asistenta tehnica in domeniile:
•Managementul riscurilor;
•Programe financiare individuale si de grup;
•Analize si studii de piata comparative;
•Asigurari de orice tip (viata si non-viata)
•Programe de capitalizare si investitii

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
Venituri motivante, corelate cu performanta
Training de specialitate (licenta, perfectionare, management) in tara si in strainatate
Posibilitati mari de promovare
Actiuni in companie
Vacante in strainatate pentru rezultate exceptionale
Drepturi de autor
Dezvoltarea unei cariere intr-un domeniu nou si foarte dinamic full time sau part time.