Coordonator echipa de vanzari - Agentie materiale promotionale

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recruteaza si formeaza echipa de vanzari
- contactacteaza clientii in vederea prezentarii si promovarii serviciilor si produselor
- elaborarea ofertelor personalizate si transmiterea acestora
- negocierea contractelor
- metinerea unei buni legaturi cu clientii existenti

CERINTE

- cunostinte de limba engleza
- experienta in vanzari min. 1 an
- cunostinte PC office
- corel draw - reprezinta avantaj
- permis de conducere
- persoana comunicativa, cu simt al raspunderii, capabila sa ia decizii singura si sa coordoneze echipa de vanzari

BENEFICII OFERITE

- 300 euro salariu fix
- masina cu conbustibil decontat
- procent din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro