Coordonator Echipa Contabilitate - Spaniola / Portugheza

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonatorul va avea drept responsabilitate gestionarea/supravegherea operatiilor zilnice si oferirea de rezultate.

Responsabilitati:
- Gestionarea conturilor bancare.
- Prevederi finaciar- bancare.
- Gestionarea incasarilor marunte.
- Jurnal de intrari.
- Gestionarea cheltuielilor suplimentare de regie.
- Reconcilieri.
- Inchideri si rapoarte lunare si periodice/semestriale.
- Participarea la si punerea in aplicare a exercitiilor pentru atingerea scopurilor echipei.
- Planificarea si monitorizarea desfasurarii planului pentru echipe.
- Asigurarea respectarii termenelor de evaluare a performantelor subordonatilor.
- Motivarea membrilor echipei si evaluari regulate.

CERINTE

Calificari.
- Atestare universitara in Contabilitate.
- Minim 4 ani de experienta in Contabilitate.
- Aptitudini de Service Management si raportare financiar-contabila.
- Excelente abilitati de lucru cu personalul subordonat.
- Cunostinte excelente de limba engleza (atat la nivel scris cat si oral).
- Cunostinte avansate de limba spaniola sau portugheza (atat la nivel scris cat si oral).

BENEFICII OFERITE

Compania angajatoare asigura pregatire continua angajatilor, vizand dezvoltarea aptitudinilor profesionale, tehnice si manageriale, utilizand programe personalizate de formare, adaptate nevoilor de perfectionare profesionala si personala ale fiecaruia.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de resurse umane