Coordonator echipa

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de intermediere financiara aflata in proces de consolidare a echipei de vanzari a creditelor ipotecare este in cautare de colaboratori care sa promoveze activ catre clientii persoane fizice si de a asigura consilierea acestora in ceea ce priveste produsele financiare dedicate. Daca doresti sa faci parte din aceasta echipa si sa iti conduci propria afacere intr-o relatie de parteneriat cu noi, te invitam sa iti depui candidatura pentru pozitia de Consultant Financiar - vanzari directe.

Responsabilitati aferente postului:

Dezvoltarea portofoliului de clienti pentu credite ipotecare;
Vanzare directa;
Furnizarea de informatii potentialilor clienti;
Promovarea vanzarilor active de creditele ipotecare, atat direct, cat si prin parteneri din domeniul afacerilor imobiliare;
Raporteaza rezultatele activitatii sale coordonatorului echipei

CERINTE

Experienta in domeniul vanzarilor (Experienta in domeniul bancar sau imobiliar constituie un avantaj);
Abilitati foarte bune de prospectare a pietei si construire de retele de contacte;
Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare;
Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
Perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Activitatea de vanzare directa a produselor financiare poate genera venituri semnificative in functie de rezultatele obtinute, recompensarea financiara a performantelor urmand a fi facuta pe baza de comision. Forma de colaborare intre societate si consultanti este PFA sau SRL.