Coordonator Dezvoltare Organizationala

MEGA IMAGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile de training si dezvoltare impreuna cu managerii de departament
- propune strategia generala de dezvoltare a companiei
- pregateste bugetul de training; cauta si obtine aprobarea pentru fonduri; gestioneaza costurile conform bugetului
- contacteaza companiile de training, verifica ofertele, propune cursuri de dezvoltare etc
- revizuieste si evalueaza eficienta programelor de training si dezvoltare
- conduce sesiuni interne de training pe abilitati manageriale, comunicare, leadership
- conduce workshopuri si seminarii
- aplica chestionare de opinie, prezinta rezultatele, propune planuri de actiune
- conduce programul de evaluare a performantei / MBO; stabileste competentele necesare pentru fiecare pozitie
- identifica angajatii cu potential excelent si dezvolta planul de cariera pentru fiecare
- propune programe de retentie
- conduce programe de evaluare, 360 feedback si propune planuri de actiune
- propune planuri de succesiune si dezvoltarea carierei pentru nivelul de middle management.
- promoveaza misiunea, viziunea si valorile companiei.

CERINTE

-3 ani experienta in dep. HR al unei companii cu peste 200 de angajati
-minim 1 an experienta intr-o pozitie similara
-experienta de trainer pentru abilitati manageriale
-experienta anterioara in implementarea / lucrul cu sistemele de evaluare
-studii superioare finalizate (ideal in Psihologie, Sociologie, Economie)
-cunostine foarte bune utilizare PC
-limba engleza - fluent
-comunicativ, flexibil, deschis, self starter.
-foarte bune abilitati de prezentare

Mega Image este o companie cunoscuta pe piata de retail, cu peste 12 ani de experienta in Romania si un lant de 20 de supermarketuri, evidentiata prin serviciile deosebite oferite clientilor si grija fata de angajati.
Parte a grupului belgian Delhaize, grup cu 140 de ani de experienta in comert si peste 2300 de magazine in 8 tari, pe 3 continente, Mega Image se concentreaza pe practici inovative de resurse umane, incluzand training pentru angajati, job rotation, plan de cariera si sistem de compensatii si beneficii adaptate performantelor.

De la candidatii nostri, asteptam sa:
¿ fie curiosi, sa puna intrebari
¿ aiba incredere in ei insisi
¿ actioneze, sa ia initiativa
¿ fie increzatori, inteligenti, cu o atitudine ¿fresh¿

Adresa noastra de e-mail este: humanresources@mega-image.ro.

Pentru aplicatii on-line, vizitati site-ul nostru www.mega-image.ro

Va multumim pentru interesul acordat companiei noastre!