COORDONATOR DEPOZITE materiale de constructii - companie multinationala!

Pluri Consultants Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea sefilor de schimb (depozit)
- eficientizeaza activitatea de pe platforma depozitelor prin implementarea unui sistem de organizare
- controleaza activitatea depozitelor si ia decizii cu privire la activitati si subordonati

CERINTE

- studii superioare (avantaj)
- experienta similara anterioara
- abilitati excelente de organizare
- abilitati foarte bune de conducere a unei echipe

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu multinational

Va rugam sa aplicati la acest anunt direct pe site sau trimitand CV-urile la adresa : pluri@pluri.ro. Va multumim !

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in domeniul resurselor umane si management

Recrutam pentru unul din clientii nostri, o companie multinationala din domeniul materialelor de constructii.