Coordonator Departament Vanzari Credite BCR

Vision Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea si promovarea vanzarilor de credite BCR de catre echipa de consultanti din subordine;
- Recrutarea, pregatirea si instruirea echipei de consultanti;
- Prezentarea periodica a rapoartelor de vanzare sau alte rapoarte solicitate de management;
- Supravegherea si sustinerea directa a procesului de vanzare a produselor financiare.

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Experienta in managementul echipelor de vanzari directe
- Experienta in intermedierea de credite
( constituie avantaj)
- Asumarea responsabilitatilor
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de organizare si prezentare
- Atitudine pozitiva, entuziasm, motivatie
- Perseverenta in atingerea obiectivelor
- Dezvoltat spirit antreprenorial

BENEFICII OFERITE

- TRAINING-URI DE SPECIALITATE
FINANTARE DIN PARTEA COMPANIEI
- COMISION MOTIVANT
- BONUSURI/PROGRAME MOTIVATIONALE
DEZVOLTAREA UNEI CARIERE DE SUCCES INTR-O COMPANIE SI UN DOMENIU DE SUCCES, IN PLINA EXPANSIUNE

DESCRIEREA FIRMEI

VISION CONSULT
Primul CENTRU FINANCIAR-BANCAR din Romania, constituit in anul 2003 cu capital integral romanesc.
Reprezinta pe piata romaneasca bancile:HVB-TIRIAC, RAIFFEISEN BANK, BCR, VOLKSBANK, BANCPOST, FINANSBANK, OTP si compania de asigurari ALLIANZ TIRIAC.
Acorda consultanta in domeniul creditelor pentru persoane fizice si juridice, alte tipuri de finantari, inclusiv Phare, Sapard si Fonduri Structurale, asigurari de orice tip, produse financiar bancare.
O companie in plina expansiune atat ca domeniu de activitate cat si ca arie teritoriala.