COORDONATOR DEPARTAMENT PIESE SCHIMB

AUTO COBALCESCU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Determina stocul optim, in functie de volumul de activitate din service
- Urmareste procedura standard de comunicare intre magaziile de piese, receptii si ateliere, cu privire la piesele de schimb comandate
- Solutioneaza reclamatiile clientilor privitoare la piesele nelivrate
- Reactualizeaza lista cu furnizorii agreati, renegociaza termenele de plata cu furnizorii de piese
- Coordoneaza parcul auto destinat aprovizionarii cu piese de schimb

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Studii post-universitare - avantaj
- Minim 3 ani experienta in domeniu
- Abilitati manageriale

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-un mediu tanar si placut si intr-o echipa profesionista
- Salariul motivant

Auto Cobalcescu va ofera certitudinea unei supravegheri atente a comportamentului masinii dumneavoastra in perioada de garantie cat si in post-garantie, printr-o performanta activitate de service, care cuprinde intreaga gama de servicii de intretinere si reparare a autoturismelor Renault si Dacia (in calitate de concesionar), precum si pentru alte marci de automobile.