COORDONATOR DEPARTAMENT LEASING DE PERSONAL

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza si coordoneaza procesul de recrutare si selectie a personalului in leasing.
Identifica cele mai eficiente modalitati de recrutare si selectie.
Mentine o evidenta permanenta a situatiei personalului in leasing si ia masurile necesare pentru imbunatatirea ei, efectuand deplasari in punctele de lucru, ori de cate ori este nevoie.
Se implica direct in solutionarea eventualelor probleme nou aparute.
Supervizeaza si este direct responsabil pentru efectuarea in mod corespunzator a tuturor formalitatilor legate de protectia si medicina muncii.
Initiaza, dezvolta si pastreaza o buna relatie intre companie si clienti

CERINTE

Experienta anterioara pe un post similar minim 1 an
Absolvent studii superioare profil socio-uman.
Bun cunoscator al legislatiei muncii.
Capacitatea de a solutiona favorabil conflicte de munca.
Dispus la deplasari in Bucuresti si zone limitrofe.
Ablitati de comunicare, intelegere si negociere.
Atentie sporita, motivatie.
Limba engleza - nivel conversational.
Permis conducere categoria "B

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, masina de serviciu, telefon si bonus in concordanta cu realizarile.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal