COORDONATOR DEPARTAMENT CONSULTANTA

SC FINIT CONSULT & MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea documentatiei pentru proiecte finantate prin intermediul fondurilor UE ( FEADR, POS CCE si POR );
Coordonarea echipei de consultanti repartizarea si urmarirea realizarii sarcinilor;
Supervizarea desfasurarii proiectulelor de consultanta;
Solutionarea problemelor care pot apare din situatii neprevazute;
Supervizarea intocmiri documentatiilor finale si predarea lor clientilor;
Realizarea interfetei de lucru intre clienti si departamentul de consultanta.
Intocmire de planuri de afaceri pentru obtinere fonduri rambursabile si nerambursabile
Realizarea rapoartelor solicitate de managementul companiei
Ofera solutii de fluidizare a cash-flow-ului
Realizeaza cash-flow-ul si analizele financiare pentru proiectele inaintate spre finatare

CERINTE

Experienta in realizarea dosarelor pentru cereri de finatare SAPARD
Capacitate de sinteza, analiza;
Abilitati de comunicare si negociere;
Abilitati excelente de lucru cu MS Office (in special Excel)
Cunostinte privind tehnici, metode si modele de analize si previziuni financiare si statistice.
Capacitate de exprimare in scris fluenta, coerenta si elaborata, in acelasi timp sintetica;
Abilitati excelente de prezentare, abordare analitica
Studii superioare (preferabil in domeniul economic )
Cunostinte medii de contabilitate
Limba engleza – nivel avansat
Minim 1 an experienta

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, negociabil in cadrul interviului, bonusuri in functie de performanta.

Finit Consult & Management SRL este o firma specializata in consultanta de afaceri. Noi va putem ajuta in directia obtinerii unor finantari din programe si fonduri rambursabile si nerambursabile acordate de institutii financiare, nationale si internationale: Institutii Bancare, Uniunea Europeana (FEADR,FONDURI STRUCTURALE, ), Fonduri Guvernamentale, fonduri de investitii private, etc....