COORDONATOR DEPARTAMENT CLIENT SERVICE

Addvice Plus - Membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta interfata intre client si companie.

- Analizeaza cerintele clientului cu privire la nevoile lui de publicitate.

- Planifica, dezvolta si implementeaza programele de comunicare pentru conturile din portofoliu.

- Elaboreaza impreuna cu clientul planul de marketing.

- Intocmeste rapoarte asupra proiectelor.

- Dezvolta planurile tactice de comunicare.

- Genereaza responsabilitati in cadrul echipei.

- Coordoneaza echipa din subordine in vederea finalizarii proiectelor.

CERINTE

- Studii superioare finalizate.

- Cunostinte PC (word, excel, PowerPoint)- avansat.

- Limba engleza - nivel mediu.

- Experienta minim 1 an pe un post similar intr-o AGENTIE DE PUBLICITATE.

- Persoana organizata cu excelente abilitati de comunicare si coordonare.

- Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.

- Bonusuri in functie de realizari.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de publicitate.