COORDONATOR DEPARTAMENT CLIENT SERVICE

Addvice Plus - Membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezinta interfata intre client si companie;
- analizeaza cerintele clientului cu privire la nevoile lui de publicitate;
- planifica, dezvolta si implementeaza programele de comunicare pentru conturile din portofoliu;
- elaboreaza impreuna cu clientul planul de marketing;
- intocmeste rapoarte asupra proiectelor;
- dezvolta planurile tactice de comunicare;
- genereaza responsabilitati in cadrul echipei;
- coordoneaza echipa din subordine in vederea finalizarii proiectelor;

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- cunostinte PC (word, excel, PowerPoint)- avansat;
- limba engleza - nivel mediu;
- experienta 1 an pe un post similar;
- persoana organizata cu excelente abilitati de comunicare si coordonare;
- disponibilitate pentru deplasari;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Bonusuri in functie de realizari.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de publicitate.