COORDONATOR DEPARTAMENT ADMINISTRATIV

TMC DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

COMPANIE MULTINATIONALA ANGAJEAZA:

- Activitati de contabilitate: incepand cu registrul de casa, ordine de plata, licitatii-ordine de cumparare-vanzare valuta, formulare de plata externa etc
- Administrate personal :incheiere contracte de munca, acte aditionale la contractele de munca; decizii de incheiere a activitatii de munca
- Incheiere contracte cu furnizorii
- Stabilirea si mentinerea relatiei cu clientii
- Coordonare si organizare personal aflat in subordine

CERINTE

- Experienta min 2 ani pe o pozitie similara
- Cunoasterea limbii italiene - scris -vorbit foarte bine
- Absolvent Facultate ( contabilitate ar fi un plus )
- Bune cunostiinte operare PC
- Abilitati excelente de comunicare, bun organizator si coordonator

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o Companie Multinationala
- Salariu atractiv si alte beneficii

DESCRIEREA FIRMEI

AGENTIE RECRUTARE - PLASARE PERSONAL