Coordonator de Retea MLM

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Recrutam doar persoane cu reale calitati de OM DE VANZARI! Sunt exclusi cei care considera ca vanzarea directa este o activitate rusinoasa sau chiar umilitoare. Nu ne intereseaza cei care se vad doar in top managementul unei companii multinationale, dar nu sunt capabili nici macar sa se prezinte. Daca vreti sa munciti cat mai putin si sa castigati cat mai mult, sigur nu acesta este jobul pe care il cautati! Daca va intereseaza doar un angajator care sa va achite convorbirile telefonice de pe mobil cu soacra, va dorim succes in cautari! Candidatul ideal pentru acest post trebuie sa fie modest, muncitor, perseverent, optimist si SA VANDA!

- Identificarea de noi consumatori
- Stabilirea de noi contacte cu potentiali consumatori
- Prezentarea si promovarea brandului la eventuali consumatori
- Identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- Putere de convingere;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- Domiciliul in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- Comision din vanzari
- Mediu de lucru profesionist
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- Oportunitati de promovare