Coordonator Curierat Bucuresti

S.C. PostMaster S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii de curierat/distributie adresata de materiale publicitare in Bucuresti, implementarea si eficientizarea sistemului de lucru, implicarea activa in definirea, monitorizarea si imbunatatirea parametrilor de lucru.
Coordonatorul Curierat va trebui sa selecteze, sa instruiasca, sa supravegheze si coordoneze activitatea echipelor locale de distributie, conform cu cerintele specifice fiecarui proiect.

CERINTE

Dorim sa angajam persoane entuziaste si responsabile avand experienta in coordonarea unei echipe.
Pozitia presupune o relationare frecventa cu reprezentantii clientiilor companiiei, motiv pentru care se acorda o atentie deosebita abilitatilor de comunicare ale fiecarui candidat.
Candidatul ideal va trebui sa fie in masura sa-si planifice atat propria activitate cat si pe cea a intregii echipe, sa fie un bun organizator, sa fie atent la detalii, si sa aiba cunostinte temeinice de operare PC (Word, Outlook, Excel, Access).
Alte conditii: Permis de conducere auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Dezvoltarea calitatilor intr-un mediu dinamic, profesional si transparent, in conditii salariale deosebite.

Compania desfasoara activitati de distributie de materiale publicitare si curierat.