Coordonator Comercial Regional

BRD - Groupe Societe Generale

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contribuie la dezvoltarea si urmarirea activitatii comerciale a Retelei vizand clienti persoane juridice din segmentul de mari IMM-uri (10 - 50 MEUR, CA);
- Asista forta de vanzare din retea in calitate de reprezentant al Centralei, cu limite de competenta superioare, participand la intalnirile cu clientii din portofoliul atribuit si promovand dosarele de credit.
- Localizarea postului este in Centrala BRD GSG

CERINTE

- Experienta de minim 3 ani in vanzari / analiza credit pe segmentul de mari IMM-uri (companii cu o CA peste 10 MEUR)
- Abilitati de vanzare si negociere;
- Responsabilitate si bune abilitati in comunicarea scrisa si verbala;
- Cunostinte de limba franceza si/sau engleza - nivel foarte bun;
- Cunostinte informatice : Word, Excel, PPT;
- Disponibilitate pentru deplasare in teritoriu;
- Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea de a va alatura unei echipe de profesionisti

DESCRIEREA FIRMEI

Sa ai oameni pregatiti
pentru o piata in crestere

Am situat performanta in centrul politicii noastre de resurse umane si am plecat de la principiul ca pentru a fi performant, personalul nostru trebuie sa fie competent, motivat si integrat intr-un climat social favorabil.