COORDONATOR COMERCIAL

DEMIUMA COMIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verifica si propune optimizarea necesarului de stocuri pe o baza zilnica, saptamanala si lunara;
- primeste necesarele de marfa atat ale magazinelor cat si ale clientilor, si se asigura de acuratetea si rapiditatea expedierii marfii;
- genereaza rapoartele privind stocurile de marfa din magazine, precum si produsele cu miscare lenta pe fiecare punct de lucru;
- urmareste in permanenta stocurile magazinelor, asigurandu-se de buna aprovizionare cu marfa a tuturor punctelor de lucru;
- distribuie pe o baza prestabilita produsele nou aparute in magazine, raportand saptamanal miscarile de stocuri;
- propune prioritatile de aprovizionare a magazinelor in functie de politica comerciala a firmei;
- urmareste expedierea marfii conform graficului de livrari si rezolva in timp util eventualele neconcordante.

CERINTE

- cunostinte de calculator - pachetul Microsoft Office (Word, Excel), Internet
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
- capacitatea de a lucra sub stress
- bune capacitati de comunicare si organizare;
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Conditii avantajoase
- Bonuri de masa
- Oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si performante

Compania a luat nastere in anul 1993 si are ca obiect de activitate producerea si comercializarea propriilor colectii sub marca proprie.
NISSA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.
Colectiile NISSA se adreseaza: adolescentilor: casual si sport, si pentru persoane cu varste cuprinse intre 25-45 ani: casual, office si de seara.
Produsele sunt promovate atat in magazile proprii cat si in magazine agreate de noi.