Coordonator Birou Personal - Salarizare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-interfata dintre companie si institutiile speficice
-gestionarea bazei de date ale salariatilor in Wiz
-intocmire CIM, acte aditionale, decizii de incetare, etc.
-furnizeaza informatii persoanelor autorizate
-intocmire state de plata
-intocmire declaratii catre CNPAS, CASS, AMOFM
-actualizare contract colectiv de munca, norme interne si/sau regulament intern, fise de post, organigrame
-coordonarea punctelor de lucru pe domeniu personal-salarizare si in relatiile cu ITM, administratii financiare locale
-intocmirea si inregistrarea rapoartelor statistice lunare, trimestriale si anuale conform termenelor legale
-pregateste fisele fiscale anuale ale angajatilor
-coordonarea biroului Resurse Umane

CERINTE

-studii superioare
-operare calculator
-experienta relevanta in domeniul resurselor umane(salarizare, derulare relatii de munca)
-persoana responsabila, echilibrata, analitica si ordonata
-persoana sociabila, flexibila si spirit de echipa
-abilitati de coordonare
-cunostinte solide privind legislatia muncii, cea a salarizarii si fiscalitate
-atestat IRU

BENEFICII OFERITE

-dezvoltare profesionala intr-o companie solida
-salariu atractiv
-colectiv profesionist