Coordonator AVON

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul ideal pentru o completare a veniturilor, dar si pentru a trai din el. Programul este flexibil, fara obligativitatea unui numar de ore petrecute la sediul nostru.
Pe linga activitatea de reprezentant, care poate fi mai redusa si ale carei responsabilitati le gasiti mai jos mai trebuie sa:
- gasiti minim 5 reprezentanti pentru semnarea contractului cu AVON
- fiti disponibil 1 zi pentru cursuri de training in Bucuresti
- sa instruiti si sa tineti legatura cu reprezentantii dvs.
- sa va largiti grupa de reprezentanti
- sa aveti o comanda personala de minim 100 RON in fiecare campanie

CERINTE

Candidatul ideal:
TREBUIE SA FIE: dinamic; sociabil; serios; stabil; perseverent; comunicativ; motivat;
TREBUIE SA AIBA: dorinta de a castiga; disponibilitate; incredere in sine; spirit de initiativa; dorinta de a accepta responsabilitati, dorinta sa isi completeze veniturile cu o activitate suplimentara

BENEFICII OFERITE

- comision functie de vinzarile grupei de reprezentanti;
- discount de 25% pentru comanda personala indiferent de valoarea comenzii;
- traininguri de specialitate
- timpul de lucru este la libera alegere
- posibilitatea de a intra intr-un club de elita al coordonatorilor cu beneficii suplimentare

BENEFICILE REPREZENTANTULUI:
- discount intre 15-30% in functie de valoarea comenzii
- cursuri gratuite de Beauty and Business
- produse-cadou in primele 6 luni
- machiaj gratuit
- diferite programe motivationale premiate cu cadouri
- livrarea coletului acasa este gratuita
- timpul de lucru este la libera alegere a reprezentantului

AVANTAJELE DE A FI REPREZENTANT AVON:
- Nu exista limite pentru sumele pe care le puteti castiga - limitele vi le stabiliti singuri - CASTIGURILE POT FI NELIMITATE;
- Va puteti alege propriul program de lucru - orele de lucru vi le puteti stabili singuri - PROGRAM FLEXIBIL;
- Va veti dezvolta personalitatea si increderea in sine;
- Veti beneficia de un mod ideal de a va face prieteni;
- Veti avea posibilitatea sa invatati mai multe despre machiaj si ingrijirea pielii;
- Veti beneficia in permanenta de sprijin, indrumari si sfaturi din partea unui personal specializat:
- Veti avea placerea de a vinde produse AVON;
- Veti putea cumpara produse pentru uz personal cu discount;
- Veti avea asigurata satisfactia de a avea PROPRIA Dvs. AFACERE;
- VETI REPREZENTA CEA MAI MARE COMPANIE DE COSMETICE!