COORDONATOR APROVIZIONARE

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- redacteaza si urmareste indeaproape realizarea bugetului la nivel departamental;
- coordoneaza departamentul de aprovizionare al companiei;
- intretine relatiile cu furnizorii existenti, si contacteaza/propune noi oportunitati de colaborare managerului general;
- seteaza periodic actiuni promotionale cu toti furnizorii conform unui calendar dinainte stabilit;
- semneaza contracte de aprovizionare si negociaza preturi de achizitie;
indeplineste orice sarcina ce ii revine prin fisa postului.

CERINTE

- studii superioare finalizate profil economic – marketing/management
- experienta in domeniul aprovizionarii;
- experienta in setarea si administrarea bugetelor intr-o companie;
- cunoasterea anterioara ocuparii acestei pozitii a furnizorilor pietei de profil constituie un avantaj;
- foarte bune cunostinte operare PC – pachetul Office

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonusuri in functie de realizari
- telefon de serviciu

Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.

Detalii suplimentare poti gasi pe DivertaOnLine www.dol.ro

Tel: 021.408.33.49
Fax: 021.408.30.71
Email: jobs@diverta.net