Coordonator Aplicatii IT

Capa Finance IFN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem cea mai mare institutie nebancara de microfinantare din Romania, cu o experienta de peste 12 ani de acordare a creditelor pe piata locala.

Procesul de rebranding recent prin care a trecut Capa Finance Institutie Financiara Nonbancara a creat noua identitate Patria Credit.

Dorim sa ne largim echipa cu noi colegi profesionisti, proactivi, entuziasti.

DESCRIEREA POSTULUI:

- Asigurarea rolului de business analyst pentru procesele, produsele, serviciile si rapoartele cerute de diversele departamente
- Asigurarea rolului de parametrizare in cadrul sistemelor financiar-bancare
- Asigurarea rolului de project manager pentru proiectele cu implicatii in sistemele financiar-bancare
- Asigurarea rolului de coordonator a echipei de suport si asigurarea functionalitatii bazelor de date aferente aplicatiilor financiar-bancare

CERINTE

- studii superioare
- experinta de business analyst in sistem financiar-bancar
- cunostinte de contabilitate primara
- abilitate de lucru cu Windows, MS Office, SQL Query, Internet, PL/SQL - avantaj
- cunostinte sau experienta in utilizare / implementare ERP
- cunoasterea limbii engleze
- abilitati de management si lucru in echipa
- autodidact, constiincios, bine organizat, hotarat, serios
- bune abilitati de relationare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitatea de dezvoltare a carierei ca parte a unei echipe entuziaste de profesionisti

Va rugam sa aplicati la acest anunt direct pe site-ul myjob sau trimitand CV-ul la adresa: mihaela_chiriac@patriacredit.ro. Va multumim!

Aplicatiile vor fi tratate cu deplina confidentialitate. Vom contacta pentru interviu doar candidatii selectati.

Cea mai mare institutie nebancara de microfinantare din Romania, avand o experienta de peste 12 ani de acordare a creditelor pe piata locala.