Coordonator Administrativ

SC Pc-Netcom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretinere/operare DB
- intocmeste diferite rapoarte si situatii
- raspunde la diverse scrisori/comunicari catre clienti/furnizori
- preia apeluri telefonice, mesaje, mailuri si le redirectioneaza
- urmareste indeplinirea sarcinilor exprese date de Directorul General, traseaza sarcini, urmareste si comunica rezultate
- pastreaza confidentialitatea absoluta a informatiilor
- indeplineste diverse sarcini adminiatrative

CERINTE

- experienta minima 1 an
- cunostinte de lucru solide, rapiditate si acuratete in lucrul cu MS Office(Word, Exel), Outlook, Internet Explorer, Baze de Date(Visual Fox/Access/SQL)
- limba engleza - nivel mediu
- abilitati de comunicare si lucru in echipa, flexibilitate, implicare
- atentie la detalii

atuuri:
- cunostinte programare Visual C++, html
- carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- integrarea in cadrul unei echipe tinere si dinamice
- posibilitate de promovare rapida
- salariu 300-500USD

Import-export, distributie:CD-R, DVD-R, suporturi ambalare CD/DVD, IT, multiplicare industrialaCD/DVD