Coordonator administrare resurse umane / Inspector resurse umane

SC MACROMEX S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul postului va asigura partea administrativa a resurselor umane din cadrul grupului Macromex: intocmirea contractelor de munca, intocmirea documentelor necesare modificarii contractelor de munca, diverse evidente personal, relatia cu ITM.
Se ofera un pachet salarial motivant: bonuri de masa, card servicii medicale, telefon mobil, decont transport, acces la instruire, posibilitati de dezvoltare a carierei, mediu de lucru profesionist.

CERINTE

- Absolvent studii superioare, de preferat in domeniul economic;
- Atestat inspector resurse umane;
- Experienta anterioara intr-un post similar - min. 2 ani, de preferat intr-o companie de dimesiuni mari;
- Cunostinte specifice de legislatia muncii;
- Bune cunostinte de utilizare PC, cunostinte de lb. engleza;
- Abilitati foarte bune de comunicare si lucru in echipa;
- Capacitatea de a organiza un numar mare de informatii si de a respecta termene limita;
- Putere de concentrare, integritate, empatie.

Importator si distribuitor produse alimentare cu temperatura controlata