Coordonator Activitati in Turism

Finit Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Postul implica dezvoltarea unei noi directii de business pentru grup - turismul organizat.
- Persoana potrivita trebuie sa aiba calitati de ghid dar nu neaparat sa fi profesat in domeniu.

CERINTE

- Minim Facultate sau Scoala Postliceala sau Cursuri in Turism
- Limbi straine - MUST
- Abilitati de operare PC

BENEFICII OFERITE

Crestere rapida in cadrul grupului cu un start de pachet salarial atractiv.

Finit Grup Romania este format din companii specializate in consultanta pentru afaceri si management, care au ca directie de dezvoltare domeniul investitiilor financiare in sectoarele economice cu rata mare de dezvoltare si cu perspective de crestere economica semnificativa. Domeniile in care Finit Grup Romania activeaza si pe care doreste sa le dezvolte in continuare sunt dezvoltare proiecte imobiliare, finantari proiecte de investitii (rambursabile si nerambursabile), consultanta financiar–contabila si consultanta juridica in domeniul economic.

Companii din cadrul grupului:

Finit Consult & Management – www.finit.ro
Finit Building & Management
Finit Contabilitate – www.finitcontabilitate.com
Finit Real Estate