Coordonator activitati depozite, logistica, transport

SC Dinamic 92 Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza intreaga activitate a depozitelor centrale si zonale si se asigura de functionalitatea lor;
- supervizeaza activitatea de logistica si transport la nivelul companiei;
- identifica cele mai avantajoase oferte de transport intern si international si negociaza contractele de colaborare;

CERINTE

- studii medii;
- experienta in coordonarea de echipe de min 3 ani;
- experienta in domeniul logisticii de min 2 ani;
- gandire economica;
- cunostinte de operare PC foarte bune;
- cunosterea limbii engleze;

BENEFICII OFERITE

- colaborare cu o echipa profesionista;
- conditii de lucru avantajoase;

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de ANVELOPE pt turisme, 4X4, camioane si agroindustriale, uleiuri si consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare (ambiental).

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 5 puncte de lucru din Piatra Neamt, Iasi, Bucuresti, Timisoara si Cluj.