COORDONATOR ACTIVITATE TRANSPORT INTERNATIONAL

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o societate de transport intern si international de marfa, cu o flota formata din 9 camioane de 20t, cu prelata pentru marfuri generale + ADR.

- organizarea transporturilor internationale de marfa,
- coordonare flota la nivel international Europa de VEST,
- ofertare catre clienti, urmarirea transportului de la incarcare pana la destinatie
- facturare
- situatii operative specifice

CERINTE

- studii superioare
- 3 ani experienta de lucru in activitati de coordonare flota la nivel international-preferabil Europa de VEST
- foarte bune abilitati de analiza, planificare si organizare
- abilitati de comunicare si lucru in echipa
- cunostinte utilizare PC si limba engleza
Reprezinta avantaj: atestat siguranta circulatiei (ADR)
- atestat persoana desemnata sa conduca activitatea de transport
- o alta limba straina

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii solid organizate;
- Mediu si conditii de lucru deosebite;
- Posibilitati de promovare;
- Pachet salarial corespunzator performantelor.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.