Coordonator Activitate Transport

Terra Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati ale pozitiei:
- Coordonarea activitatii de transport
- Reprezinta firma in relatia cu toate organele statului vis a vis de activitatea de transport
- Raspunde la controalele efectuate de Autoritatea Rutiera Romana, Registrul Auto Roman, Politie
- Gestioneaza foile de parcurs
- Completeaza dosarul fiecarui conducator auto cu documentele necesare conform legii
- Tine evidenta parcului auto
- Intocmeste toate documentele legale necesare pentru buna desfasurare a activitatii de transport

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- Studii medii
- Atestat persoana desemnata eliberat de Autoritatea Rutiera Romana -Conditie OBLIGATORIE
- Permis categoria B
- Abilitati PC
- Sa fie o persoana proactiva, extrem de bine organizata, motivata si dinamica

Terra Romania Utilaje de Constructii (www.terra-world.com), societate cu capital integral austriac, reprezinta concernul Industrie Holding, prezent in 12 tari din Europa Centrala si de Est.

Terra, lider pe piata de buldoexcavatoare din Romania, comercializeaza utilaje de constructii, macarale montate pe autocamioane si echipamente pentru depozite, fiind reprezentanta unor marci de renume, cum ar fi JCB, Palfinger, Nissan, Crown.