Coodonator Regional Bucure¿ti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activit¿¿ii de distribu¿ie de materiale publicitare în cutiile po¿tale ¿i a activit¿¿ii de curierat la nivelul municipiului Bucure¿ti ¿i Ilfov.
Familiarizat cu respectarea termenelor de execu¿ie în condi¿iile asigur¿rii unui nivel calitativ stabilit.
Pozi¿ia de Coodonator Regional Bucure¿ti presupune planificarea ¿i coordonarea activit¿¿ii ¿efilor de Echip¿ în vederea realiz¿rii obiectivelor cantitative ¿i calitative stabilite

CERINTE

Persoan¿ entuziast¿, ambi¿ioas¿ ¿i responsabil¿ care are experien¿¿ în planificarea ¿i coordonarea unei activit¿¿i de distribu¿ie la nivel regional în Bucure¿ti ¿i Ilfov (de preferat în domeniul distribu¿iei de materiale publicitare ¿i/sau curierat)
Fire deschis¿, onest¿ cu abilit¿¿i deosebite de comunicare, atitudine proactiv¿ ¿i preocupat¿ de îmbun¿t¿¿irea continu¿.
Candidatul ideal trebuie s¿ aib¿ cuno¿tinte temeinice de operare PC (aplica¿ii Office ¿i baze de date)
S¿ posede permis de conducere auto.

BENEFICII OFERITE

Candidatul selectat va avea ¿ansa s¿-¿i dezvolte calit¿¿iile într-un mediu dinamic, profesionist ¿i transparent în condi¿ii salariale deosebite.