CONTROLOR STOCURI-AFUMATI

Alfredo Trading Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica zilnic intrarile si iesirile de marfa in programul contabil
- Verifica prin sondaj intrarile si iesirile de marfuri
- Are obligatia de a verifica scriptic si faptic stocurile din gestiune atunci cand exista diferente
- Poate solicita inventarieri zilnice, prin sondaj a anumitor categorii de produse
- Realizeaza legatura intre contabilitate si logistica in ceea ce priveste stocurile din depozit
- Participa la inventarierile bilunare(15,31 ale lunii)

CERINTE

- Experienta min 1 ani in pozitie de gestionar, economist gestiune, controlor stoc
- Studii medii sau superioare
- Cunostinte de operare PC – Ms Office nivel mediu
- Atitudine proactiva
- Spirit organizator
- Atentie distributiva si focusata
- Dinamism (mobilizare/actionare rapida)
- Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Sanse reale de dezvoltare profesionala;
-Transport asigurat;
-Masa calda sau tichete de masa
-Pachet salarial atractiv

Lider national in domeniul importului si distributiei de produse alimentare, infiintata in 1992, angajeaza pentru sediul din Afumati-Controlor Stocuri.