CONTROLOR STOCURI

Alfredo Trading Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica zilnic intrarile si iesirile de marfa in programul contabil
- Verifica prin sondaj intrarile si iesirile de marfuri
- Are obligatia de a verifica scriptic si faptic stocurile din gestiune atunci cand exista diferente
- Poate solicita inventarieri zilnice, prin sondaj a anumitor categorii de produse
- Realizeaza legatura intre contabilitate si logistica in ceea ce priveste stocurile din depozit
- Participa la inventarierile lunare(15,31 ale lunii)

CERINTE

- Experienta min 2 ani in pozitie de gestionar sau de economist gestiune
- Studii superioare economice finalizate
- cunostinte de operare PC ¿ Ms Office nivel mediu
- abilitati de comunicare
- atitudine proactiva
- spirit organizator
- atentie distributiva si focusata
- dinamism (mobilizare/actionare rapida)
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Sanse reale de dezvoltare profesionala
- Pachet salarial atractiv

Lider national in domeniul importului si distributiei de produse alimentare angajeaza Controlor Stocuri.