Controlor Proiecte (financiar)

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se afla in cadrul DAF - Departamentul Analiza Financiara din SC IMSAT SA, Bucuresti.
Postul realizeaza planificarea si urmarirea financiara a proiectelor primite in gestiune; colaboreaza cu directorii de departamente si sefii de proiect la efectuarea antecalculelor/postcalculelor, si in derularea efectiva a proiectelor.
Participa la elaborarea si urmarirea bugetelor.
Realizeaza planificarea si urmarirea financiara a cheltuielilor indirecte/financiare ptr departamentele
alocate.
Postul este subordonat directorului financiar.
(la cerere se poate consulta fisa postului)

CERINTE

Studii: superioare finalizate, economice sau tehnice
Experienta: minim 3 ani intr-o pozitie similara
Limbi straine: engleza, nivel avansat
Buna cunoastere a: MS Office (Word, Excel, Access, Powerpoint), Internet, Outlook Express

Capacitate analitica, spirit de echipa
Bune aptitudini de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Forma de angajare: contract individual pe perioada determinata 3 luni, dupa care contractul trece in perioada nedeterminata
Beneficii sau avantaje: conform CCM (contract colectiv de munca), program de lucru, perspective de promovare functie de performante

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale