CONTROLOR GESTIUNE

DYNAMIC HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Control financiar/de gestiune al operatiunilor (in special urmarire clienti, stocuri, mijloace fixe);
- Urmarirea costurilor proiectului si efectuarea platilor catre furnizori
- Avizarea din punct de vedere financiar a facturilor de prestari servicii si a bunurilor achizitionate, in concordanta cu bugetul de venituri si cheltuieli aprobat de conducerea companiei

CERINTE

- De preferat dar nu obligatoriu experienta de minim 2 ani in pozitii similare;
- Cunostinte avansate Excel;
- Cunostinte bune de limba franceza (avantaj);
- Gandire analitica si sintetica;
- Capacitate de organizare;
- Experienta in derularea proiectelor de constructii, de preferat.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru dinamic;
- Echipa multinationala axata pe performanta.

Companie ce activeaza in domeniul dezvoltarii imobiliare cauta prin intermediul Dynamic HR: Controlor gestiune
Bucuresti.
De asemenea, ajutam managerii si grupurile de munca oferindu-le servicii de:
Diagnoza Organizationala
Program de Evaluare a Performantelor Angajatilor
Team Building.