CONTROLOR FINANCIAR INTERN

SC EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza controlul documentelor si proceselor de munca preventiv, operativ si financiar ulterior;

- Are obligativitatea de a verifica toate fluxurile operationale, de a sesiza eventualele disfunctionalitati si de a propune solutii pentru inlaturarea acestora.

CERINTE

Studii superioare, specializarea finante, contabilitate
Experienta intr-o pozitie similara minim 2 ani, in special in analiza de costuri
Experienta minim 5 ani in contabilitate
Cunoasterea principiilor si practicilor de bugetare si raportare financiara
Bune cunostinte de operare pe calculator (office -excel)
Cunostintele de wizcount reprezinta un avantaj
Promptitudine si eficienta in efectuarea lucrarilor
Capacitate de organizare
Capacitatea de a lucra in conditii de stres

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!