CONTROLOR FINANCIAR-FACTURI

SC SENSIBLU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Colecteaza si verifica toate informatiile de pe facturile Furnizorilor de marfa in comparatie cu inregistrarile din programul de gestiune;
- Intocmeste un raport lunar privind toate diferentele rezultate pe baza caruia se vor face corectiile necesare in programul de gestiune.
- Comunica zilnic cu operatorii din farmacii pentru remedierea problemelor.

CERINTE

- Studii superioare economice de preferinta finante-contabilitate;
- Experienta minima de lucru cu programe de gestiune , documente fiscale;
- Abilitati de analiza, planificare si organizare;
- Bune capacitati de relationare si comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial atractiv.

Compania Sensiblu lider de piata, este singurul lant farmaceutic cu acoperire nationala. Face parte din grupul de firme A&D Pharma (unul dintre cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania).